Opcijski Mrežni patch kabel od 9 do 7 do plavi do 7 do 6 do

Opcijski Mrežni patch kabel od 9 do 7 do plavi do 7 do 6 do

HRK 1.33

Newbie

Proizvod je dostupan

To je ravni patch kabel od 2,13 m (7,0 Ft) od 95-45 (muški) do 55-45 (muški) u plavoj boji od PVC-a, koji se koristi za prijenos podataka velike brzine. Naši patch kabeli 100% zadovoljavaju sve vaše mrežne potrebe, a savezni zakon osigurava da ne utječu ili poništavaju jamstva proizvođača. Proizvođač : Odn. Tvornički broj dijela : # 7 # 6#. UPC : 821456722915.

Dopuna robe

KRATKOVALNI BLEND + PRIMOPREDAJNIK KAPACITETA 8 GB ZA BLEND Newbie
KRATKOVALNI BLEND + PRIMOPREDAJNIK KAPACITETA 8 GB ZA BLEND

Kratkovalni primopredajnik Aksiom 8 Gb FC SFP+ za Dell 3172699 Za prijenos podataka na optičke mreže 1 x Optički fiber PRIMOPREDAJNIK 8 Gbit / s ZA DELL 8 GB KRATKOVALNI PRIMOPREDAJNI

HRK 0.33
Izravni kabel za povezivanje 97610-10000 Newbie
Izravni kabel za povezivanje 97610-10000

AXC765, AXC767, AXC7610, AXC7615 i AXC7620 to je novi aktivne verzije optički DAC s izravnim vezama SFP + dužine od 5 do 20 metara za polaganje mrežnih kablova 10 G između uređaja SFP+

HRK 0.33
Optički kabel Newbie
Optički kabel

Dvostruki vretenasti optički kabel od 32,8 Ft Dijametar jezgre / ljuske : 8,3 mm / 125 mm.Vanjski promjer : 3 mm minimalni gubici pri povratku pri 850 nm / 1310 nm : 26 d B / 26 d B Maksi

HRK 39.96
Metalna Šarka vrata žičana Šarka vrata s krajevima mrežne linije za sustav kontrole pristupa Newbie
Metalna Šarka vrata žičana Šarka vrata s krajevima mrežne linije za sustav kontrole pristupa

Značajke : Naša šarka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog materijala s posebnom obradom, antikorozivnom, antikorozivnom, izdržljivom i izdržljiv u uporabi Vrlo jednostavan za ugr

HRK 2.67
Dodatni kabel za povezivanje s mumbo-om i mumbo-OM-kabel za povezivanje s načinom rada - mumbo - om Newbie
Dodatni kabel za povezivanje s mumbo-om i mumbo-OM-kabel za povezivanje s načinom rada - mumbo - om

Kabel za klima načina ST multimode (M) na LC multimode LC singlemode (M) 10 metara 62,5 / 125 mikrona Pored IEEE 802.3 z 3 m LC kabela za klima načina ST OM1 i OS1 kabel za klima na

HRK 2.33
Je poboljšana verzija posljednjih godina Newbie
Je poboljšana verzija posljednjih godina

Vatrozidi serije A C Također su jednostavni za administraciju i isplativi jer podržavaju nagrađivanu platformu globalnog sustava upravljanja A C.om koja je sposobna upravljati stotinama i

HRK 149.80
Komercijalni adapter broj 3. to Ethernet Newbie
Komercijalni adapter broj 3. to Ethernet

Opće informacije Proizvođač : # broj dijela proizvođača : # 064 adresa internetske stranice proizvođača : # : / / # delltechnologies Naziv tvrtke : Dell Naziv proizvoda : Karta Giga

HRK 2.33
StarTech.com 8-inčni zidni nosač za montažu na zidnu opremu u plitki stalak-čvrsti čelik-8-inčni Newbie
StarTech.com 8-inčni zidni nosač za montažu na zidnu opremu u plitki stalak-čvrsti čelik-8-inčni

Zidni nosač za mali hardver8 inčapričvrstite opremu duboku do 12 inča, kao što su patch paneli ili mrežni prekidači, na zidnu opremu duboku do 12 inča, kao što su patch paneli ili m

HRK 189.30
2-portni modularni distributer mrežnih rješenja Newbie
2-portni modularni distributer mrežnih rješenja

Tehničke informacije vrsta kabela : Kategorija 5 Broj konektora : 2smjerni konektor na prvom kraju : 1 Priključak za napajanje na drugom kraju : 2 priključka za napajanje na mreži : 2 pr

HRK 259.98
Stopa. Mrežni kabel mumbo-a nezaštićen mumbo-mumbo, žuta Newbie
Stopa. Mrežni kabel mumbo-a nezaštićen mumbo-mumbo, žuta

Sa strožim specifikacijama za smanjenje preslušavanja i buke sustava, oblikovani patch kabeli bez umrežavanja od 97 do 9 povećavaju brzinu vaše lokalne mreže (AA) i idealni su za aplik

HRK 51.98
High-speed mumbo-mumbo 35 ' kabel, podržava mumbo, 3 mumbo, 4 mumbo i povratak zvuka Newbie
High-speed mumbo-mumbo 35 ' kabel, podržava mumbo, 3 mumbo, 4 mumbo i povratak zvuka

Kabel Binder dizajniran je u skladu s najnovijim tehnološkim zahtjevima današnjice, može obraditi najkvalitetnije signale, uključujući videozapise od 4 binder i Binder (visoki dinamičk

HRK 2.00
Optičke adapterske ploče-Adapter za Patch ploču-Crna - 19 Newbie
Optičke adapterske ploče-Adapter za Patch ploču-Crna - 19

Fiber adapter paneli Adapter Patch Panel Crna 19" Kutna ploča s optičkim vlaknima Može primiti do četiri ploče adaptera ili adaptera Za upotrebu od HI11...

HRK 37.98
Za kabel Buck, kabel Buck, vodootporan za mreže? Newbie
Za kabel Buck, kabel Buck, vodootporan za mreže?

za kabel 92000, okosnica s vodootpornošću 967 za?Specifikacija građevina : Vrsta proizvoda : Za NMEA2000 kabel Materijal : ABS Priključak : 5pin Dužina : Približno 0,5 m / 1,64 ft Klas

HRK 33.96
Modul primopredajnika modul primopredajnika modul primopredajnika modul primopredajnika modul primopredajnika Newbie
Modul primopredajnika modul primopredajnika modul primopredajnika modul primopredajnika modul primopredajnika

Modul transpondera SFP (miniGBIC) (ekvivalent : Cisco GLCSXMM) Gigabit Ethernet 1000 BaseSX LC do 1800 metara 850 nm za Cisco 38 XX 5508; ASA 55 XX; Catalyst 29 XX 3560 3750; Catalyst C

HRK 3.33
N254-024-SH-D 24-port prebacivanje kućište za montažu u rack 1U экранированным STP sučelje Cat5e Newbie
N254-024-SH-D 24-port prebacivanje kućište za montažu u rack 1U экранированным STP sučelje Cat5e

N254024SHD 24Port 1 Uстоечная STPfaradayev kavez prebacivanje ploča Cat5e / 6 za kroz povezivanje Tripp Lite 24port 1 Uстоечная prebacivanje ploča za Cat 5e Cat 6 RJ45 Ethe

HRK 0.33
Injektor s baterijskim napajanjem Newbie
Injektor s baterijskim napajanjem

Značajke : Podrška za instalaciju mrežne kamere Po E i Po E + izlaz za napajanje 48 v dc, dc 5v USB izlaz za lokalni prikaz IPkamere s vašeg prijenosnog računala, postavljanje poravnanj

HRK 1.00
ClearLinks 75FT Cat. 5.350 Mhz ljubičasti oblikovani patch kabel bez uključivanja Newbie
ClearLinks 75FT Cat. 5.350 Mhz ljubičasti oblikovani patch kabel bez uključivanja

Tvrtka je osnovana 1986.godine kao proizvođač rješenja za spajanje bakra i optičkih vlakana Naš je cilj bio, danas je i bit će u budućnosti usredotočiti se na proizvode i usluge koji

HRK 33.98
Gigabitni modul primopredajnika optičkih vlakana+ Newbie
Gigabitni modul primopredajnika optičkih vlakana+

Modul optički transpondera, Građevina 10 Gigabit Fiber SFP+ za optičke mreže, mreže za prijenos podataka 1 LC Duplex 10 GBaseLR Многорежимная, одномодовая оп

HRK 1259.94
KABEL OD 7 STOPA, CRVENI KABEL ZA TEŠKE UVJETE RADA, BEZ SPAJANJA Newbie
KABEL OD 7 STOPA, CRVENI KABEL ZA TEŠKE UVJETE RADA, BEZ SPAJANJA

Univerzalni Patch kabel za teške uvjete rada bez mrežeCrveni 7ftKategorija 6 za mrežni uređaj patch kabel 7ft 1 muški mrežni kabel45 1 muški mrežni kabel 45Crveni patch kabel za

HRK 49.98
Sklop priključnog kabela od 92 do 35 do 550 MHz - Plava Newbie
Sklop priključnog kabela od 92 do 35 do 550 MHz - Plava

Ključne specifikacije pregleda : vrsta kabela : Kategorija 6 Značajka kabela : Patch kabel Duljina kabela : 35 stopa konektor na prvom kraju : 1 muški priključak na drugom kraju : 1 muš

HRK 221.98
StarTech.com patch kabel od 95 do 5 do bez mreže - Patch kabel od 75 stopa Newbie
StarTech.com patch kabel od 95 do 5 do bez mreže - Patch kabel od 75 stopa

Patch kabel RJ45 PATCH75 Cat5e (75 metara) zadovoljava ili nadilazi sve specifikacije Cat 5e za pružanje pouzdanih veza s Ethernet mrežom i ima solidnu plavi omotač od PVCa, koja omoguću

HRK 127.98